Premium

Co to jest Holyart Premium?

Holyart Premium jest roczną subskrypcją, dedykowaną naszym najlepszym klientom, która oferuje darmowe wysyłki dla wszystkich zamówień powyżej 39 €, a także wiele innych korzyści. Kliknij tutaj, aby przejść do strony dedykowanej tej usłudze. Dla parafi, księży i osób konsekrowanych przewidziany jest również rabat w wysokości 10%, ważny na cały katalog.

Ile kosztuje subskrypcja usługi Holyart Premium?

Subskrypcja Holyart Premium kosztuje € 29 (wyłączając promocje i okresowe oferty) i jest ważna przez okres 12 MIESIĘCY, licząc od dnia, w którym została wykupiona usługa.

Jak mogę wykupić subskrypcję Holyart Premium?

Aktywacja Holyart Premium jest prosta: wystarczy przejść na stronę przeznaczona do zapisania się i dokończyć procedury subskrypcji wprowadzając dane Twojej karty kredytowej. Usługa będzie aktywowana natychmiast i będziesz mógł od razu czerpać korzyści płynące z Holyart Premium.

Jakiego sposobu płatności mogę użyć, aby wykupić subskrypcje Holyart Premium?

Aby zapisać się do Holyart Premium, możesz użyć wyłącznie karty kredytowej.

Czy istnieje minimalna kwota zakupu, aby skorzystać z darmowej wysyłki z Holyart Premium?

Tak, opcja darmowej wysyłki z Holyart Premium do Polski jest przewidywana tylko dla zamówień równych i wyższych od 39 €.

Odnowienie subskrypcji jest automatyczne?

Tak, w dniu końca abonamentu, po 12 miesiącach jego ważności, Twoja subskrypcja Premium odnowi się automatycznie. W każdym momencie możesz jednak wyłączyć automatyczne odnowienie, przed wygaśnięciem Twojego abonamentu.

Zapisałem się do usługi Premium przez przypadek. Co mogę z tym zrobić?

Jeżeli zapisałeś się przez przypadek i jeszcze nie skorzystałeś z korzyści wynikających z subskrypcji Premium, możesz poprosić o anulowanie abonamentu i zwrot wpłaconej za niego należności, kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Nie chcę odnawiać usługi. Jak mogę wyłączyć automatyczne odnowienie?

Możesz wyłączyć automatyczne odnowienie usługi w 3 prostych krokach:

1. Zaloguj się i przejdź do strony „Mój profil”

2. Przejdź do sekcji „Premium”

3. Sprawdź datę odnowy i odznacz pole „Automatyczne odnowienie”

N.B. Korzyści płynące z Premium będą nadal aktywne do dnia okresu ważności aktualnego abonamentu.