Ustawienia Konta

Jak mogę wypisać się z Biuletynu (newslettera)?

Możesz szybko i łatwo wypisać się z biuletynu, albo klikając ten link   po zalogowaniu, lub wykonując 3 następujące kroki:

1. Zaloguj się na twoje konto i kliknij „OPCJE BIULETYNU”

2. Odznacz pole „Tak, chcę otrzymywać informacje o ofertach i promocjach drogą mailową.”

3. Kliknij „ZAPISZ”, aby potwierdzić wybór. Będzie on skuteczny po 24 godzinach od anulowania zgody.

Mimo wprowadzonej zmiany nadal otrzymujesz nasze promocje? Skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta na czacie, telefonicznie lub drogą mailową, a natychmiast rozwiążemy problem.

Jak mogę odzyskać hasło?

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź do strony logowania i kliknij na link „ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?”. Wpisz adres e-mail, na który się zarejestrowałeś i kliknij „ZMIEŃ HASŁO”. Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.

Nie otrzymałeś e-maila, aby zmienić hasło? Sprawdź folder „Spam” w swojej skrzynce odbiorczej lub skontaktuj się z nami na czacie, drogą mailową lub telefonicznie.

Jak mogę zmienić adres wysyłki?

Możesz dodawać, modyfikować i usuwać adres logując się na twoje konto i klikając sekcję „MOJE ADRESY” lub możesz dodać lub zmodyfikować go podczas składania zamówienia, w fazie 1/3 potwierdzenia zamówienia pt.: „WYSYŁKA”.

N.B. Aktualizacja adresu w „MOJE ADRESY” nie zmieni adresu wysyłki już złożonych zamówień.

Nie mogę zalogować się na moje konto, co mogę zrobić?

Jeżeli nie możesz zalogować się na twoje konto, zalecamy ci sprawdzić:

  1. Czy wprowadziłeś poprawnie adres e-mail, którego użyłeś podczas procesu rejestracji.
  2. Czy wprowadzone hasło jest poprawne. Jeżeli nie pamiętasz hasła, możesz je zmodyfikować klikając na „Zapomniałeś hasła?”

Co to jest „lista życzeń”?

Funkcja „Lista życzeń” to najlepszy sposób, aby użytkownicy mogli śledzić pożądane produkty i monitorować wszelkie promocje. Aby utworzyć listę życzeń lub dodać produkt, wystarczy się zalogować i kliknąć przycisk „Dodaj ten produkt do listy życzeń”, znajdujący się na każdej karcie produktu. Użytkownicy mogą tworzyć różne listy podzielone według różnych kryteriów i mogą przeglądać lub modyfikować swoją listę, kiedy tylko pragną, klikając na symbol w kształcie serca, który znajduje się obok koszyka.