Środki Zwrócone Do Wirtualnego Portfela I Bony Rabatowe

Co to jest bon rabatowy?

Bon rabatowy to alfanumeryczny kod uprawniający do dodatkowego rabatu, który można łączyć z promocjami już aktywnymi na stronie sklepu. Kod jest aplikowany bezpośrednio do całkowitej kwoty produktów obecnych w Twoim koszyku, nie jest zaś aplikowany do kosztów wysyłki.

Jak mogę wykorzystać mój bon rabatowy?

Możesz wprowadzić kod bonu rabatowego w 2-gim kroku realizacji zamówienia pt.: „Płatność” w polu „POSIADASZ BON RABATOWY?”. Klikając „ZAPISZ I KONTYNUUJ” wartość bonu rabatowego zostanie bezpośrednio odjęta od całkowitej kwoty towaru. Możesz użyć tylko jednego kodu rabatowego do każdego zamówienia.

N.B. W dedykowanym obszarze nie należy pozostawiać spacji ani przed ani po kodzie rabatowym. Obecność spacji sprawi, że kod rabatowy będzie nieważny.

Ile mam czasu na wykorzystanie bonu rabatowego?

Czas wykorzystania bonu z kodem rabatowym jest wskazany na stronie internetowej, w biuletynie (newsletterze) lub przekazywany na naszych kanałach społecznościowych zgodnie z podanymi procedurami trwającej promocji lub według bieżącego kontekstu.

Jak mogę otrzymać „bon rabatowy”?

Otrzymanie naszych bonów rabatowych jest bardzo proste: zapisz się do biuletynu (newslettera) → tutaj i śledź nas na naszych kanałach społecznościowych → instagram i facebook. W ten sposób będziesz mógł otrzymać specjalne promocje tobie dedykowane.

Co to są środki własne w wirtualnym portfelu Holyart?

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie środków własnych w Holyart:

1. Zamień zwrot należności na środki własne w twoim wirtualnym portfelu w Holyart. Dokonując zwrotu, możesz wskazać naszej obsłudze klienta chęć przekształcenia zwrotu należności na środki własne, dodane do Twojego wirtualnego portfela w Holyart, abyś mógł ponownie je wykorzystać w dowolnym momencie podczas zakupów w naszym sklepie;

2. Wprowadź datę urodzenia w twoim osobistym profilu. W ten sposób co roku otrzymasz 5 €, drobny prezent urodzinowy od Holyart (ten rodzaj środków ma jeden rok ważności, dlatego bony urodzinowe nie mogą być ze sobą łączone);

3. Wystaw recenzję. Po otrzymaniu zamówienia możesz zostawić recenzję a za każdy oceniony artykuł otrzymasz środki własne. Jak zrecenzować zakupione artykuły? Dowiedz się tutaj

N.B. możesz napisać tylko jedną recenzję dla danego artykułu i tylko dla zakupów dokonanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Jak mogę wydać środki własne z mojego konta Holyart?

W fazie 2/3 potwierdzenia zamówienia pt.: „Płatność”, w sekcji „WYKORZYSTAJ SWOJE ŚRODKI WŁASNE” możesz wpisać, jaką kwotę chcesz wykorzystać z dostępnej sumy. Klikając „ZASTOSUJ”, wybrana przez Ciebie kwota zostanie bezpośrednio odjęta od całkowitej kwoty zamówienia.

Czy środki własne, które mam na koncie, tracą ważność?

Ważność każdego rodzaju środków własnych może się różnić w zależności od ich natury:

1. Środki otrzymane jako zwrot pieniędzy nie tracą ważności i można je wykorzystać w dowolnym momencie.

2. Środki, które dajemy Ci w prezencie na urodziny i w zamian za wystawiona recenzję, są ważne przez 12 miesięcy, po upływie których nie będziesz mógł ich już użyć.